Ekonomi

Karacabey’de Gölecik Barajı inşaatı hız kesmeden devam ediyor

Son yıllarda aldığı büyük çaplı yatırımlar sayesinde yatırımların merkezi haline gelen Karacabey’de 50 yıldır şehrin hayali olan ve hem tarımsal sulamaya hem de kaliteye katkı sağlayacak Gölecik Barajı yapım çalışmaları sürüyor. su içmeye hız kesmeden devam edin.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, eski Belediye Başkan Yardımcısı Matlı, AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan ve DSİ Bölge Başkanı Murat Şayan, Gölecik Barajı’nda devam eden çalışmaları ziyaret ederek incelemelerde bulundu .

Karacabey şanslı dönemini yaşıyor

Kent protokol çalışmaları hakkında teknik heyetten bilgi aldıktan sonra Belediye Başkanı Ali Özkan açıklamalarda bulundu.

Yatırımlar açısından nüfusa oranla en çok yatırım yapılan ilçenin Karacabey olduğunu dile her fırsatta getirdiklerini belirten Özkan, “Gerek alt yapı gerekse üst yapı çalışmalarıyla Karacabey gerçekten çok güzel. çok şanslı bir dönem yaşanıyor.Gölecik Barajı bilindiği üzere uzun yıllardır Karacabeylilerin hayali olmuştur.Bölgemize tarımsal sulama açısından katkı sağlayacak ve ülkemizin içme suyunu buluşturacak bir projedir. Karacabeylilere kaynak suyu kalitesinin kazandırılması. Kanalizasyon, yağmur suyu, arıtma tesisleri ve içme suyu hatlarının yenilenmesi inşallah yaz sonuna kadar bitirilecek. Bu noktada çalışmaların takipçisi olmaya devam edeceğiz” dedi. . – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu