Haber

İsmail Yüksek, Japonya maçı öncesi açıklamalarda bulundu

Süper Lig devi Fenerbahçe’nin ve Milli Takım’ın yıldızı İsmail Yüksek, Japonya ile oynanacak özel maç öncesinde açıklamalarda bulundu.

İsmail Yüksek, “Çok özel bir maç olacak. Japonya çok pahalı bir grup. Birkaç istisna dışında birçok oyuncu Avrupa’da oynuyor. Disiplinli bir takım. 1998’den bu yana tüm Dünya kupalarına katıldılar. Son Dünya Kupası’ndan başkan olarak çıktılar, son 16’da Hırvatistan’a penaltılarla elendiler, yarın bizim için değerli bir maç olacak, böyle rakiplerle oynamak her zaman mümkün olmuyor, farklı ve faydalı olacak. Kendimizi değerlendirmek için farklı bir düşünce ekoliyle karşı karşıyayız. Keyifli bir maç olmasını diliyorum. Her iki takıma da başarılar diliyorum.” söz konusu.

Başarılı orta saha oyuncusu, “Ermenistan maçı hiç istemediğimiz bir sonuçtu. Gerekli analizleri yaptık. Bu maç zor bir maç olacak. Bu maça hazır olacağız. İyi bir oyun çıkaracağımızı ve çaba göstereceğimizi düşünüyorum. ” o devam etti.

Son olarak İsmail Yüksek, “Ermenistan maçında kesinlikle kötü oynadığımızı düşünüyorum. Özellikle ilk yarıda değerlendiremediğimiz fırsatlar vardı. İkinci yarının bazı bölümlerinde konsantrasyon eksikliği yaşadık. Bunu düzeltmemiz lazım. Analizimizi yaptık. O eksikleri gidermeye çalışacağız. İnşallah Avrupa Şampiyonası’na katılacağız. Grupta avantajımız var. Ermenistan “Maçı kazansaydık daha da avantajlı olabilirdik” ama hiçbir şey kaybolmadı.” sözlerini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu