Yaşam

EGO Elif kimdir, kim oynuyor? EGO dizisi Elif Demir (Rüya Helin Demirbulut) kimdir, kaç yaşında, nerelidir?

EGO, Pastel Sinema imzalı, ilk bölümü 5 Şubat 2023’te vizyona giren, yönetmenliğini Tabiat Can Anafarta’nın yaptığı, senaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Görgün’ün yazdığı, başrollerini Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen ve Hayal Helin Demirbulut’un paylaştığı bir dram. . Bir Türk dizisi türüdür. EGO dizisinde Elif kimdir, kim oynuyor? EGO Elif Demir (Rüya Helin Demirbulut) kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Detaylar sizlerle…

EGO ELİF DEMİR KİMDİR?

Elif Demir

DREAM HELIN DEMİRBULUT

Sevgiyle evlenen bir karı kocanın ilk çocuğudur. El bebek gül bebek sevgiyle büyümüştür. Elif ilkokuldayken kardeşi Arda dünyaya geldi. Elif abisini asla kıskanmaz aksine çok sever. O korur, kollar. Kesinlikle annesinin özelliklerini miras aldı. Şefkatli, anaç bir tabiata sahiptir. Huzur ve memnuniyeti önemser. Hayattan maddi beklentileri yoktur. Ne çok paraya ne de lükse ihtiyacı var. Çocuklarla bağlantısı çok uygundur. Bu yüzden anaokulu öğretmeni oldu. Erhan’a olan aşkının altında da onda gördüğü çocuksu ruh yatmaktadır. Elif’in hayatındaki en büyük acısı annesini erken kaybetmesidir. Babasının hala yaslı hali Elif’i de üzer. Elif’in annesinden sonra aile içindeki rolü de değişmiştir. Evin çocuğu olmaktan çıkmış, eve, babasına ve ağabeyine bakan bir ebeveyne dönüşmüştür. Sibel’in teklifiyle Erhan’la aralarında yaşadıkları travmanın ardından Elif’in omuzlarına ağır bir yük biner. Elif bu yükler altında ezilmemek için mücadele ederken, karakterinde yaşadığı kırılmalar onu değiştirmeye başlayacaktır.

EGO ELİF KARAKTERİNİ KİM İNCELEMEKTEDİR?

EGO dizisindeki Elif Demir karakteri” Rüya Helin Demirbulut“Canlandırıyor.

RÜYA HELIN DEMİRBULUT KİMDİR?

1995 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Tiyatro hayatına 2015 yılında Lysistrara Dreams adlı tiyatro oyunu ile başlayan Rüya Demirbulut, 2022 yılından itibaren Baba Sahne’de sahnelenen Taksim adlı oyunda rol almaktadır.

Televizyonda oyunculuk kariyerine 2019 yılında TRT 1’de yayınlanan Tek Yürek dizisi ile başlamıştır. Son olarak Netflix’te yayınlanan Erşan Kuneri dizisinde rol almıştır. Şu sıralar FOX’ta yayınlanan EGO (Erkeklere Güvenme) dizisinde Rüya Demirbulut ‘Elif’ karakterini canlandırmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu