Haber

Didim’de Otel İnşaatında Kavga: Masa, Sandalye ve Masa Havada Kaldı

Aydın’ın Didim ilçesinde otel inşaatında çalışan işçilerin yemekhane kavgasında masa, sandalye, masa, çatal ve kaşıklar havada uçtu. Saha savaşına dönüşen mücadele an be an kameralara yansıdı.

Olay, Altınkum Mahallesi’ndeki bir şantiyede meydana geldi. Elde edilen bilgilere göre; Özel bir şirkete ait büyük bir otelin inşaatında çalışan işçiler öğle yemeği molasında yemekhanede toplandı. Yemek dağıtılırken iki işçi grubu arasında tartışma çıktı. Yemek alma sırasının tartışılmasından çıktığı öğrenilen kargaşada bir anda masa, sandalye, tabldot, çatal kaşık havada uçuştu. Kafeteryada öfkelerini dışarı atamayan taraflar, dışarıda birbirlerine taş ve sopalarla saldırdı. İhbar üzerine bölgeye çağrılan polis ekipleri tarafından yatıştırılan öfkeli kalabalıktan 5 kişi gözaltına alındı. Bir meydan muharebesine dönüşen kargaşada kaydedilip sosyal medyada paylaşılan görüntüler izleyenleri şaşırttı.

Polisin gözaltına aldığı şahıslar birbirlerinden şikayetçi olmayınca gözaltına alınan 5 kişi serbest bırakıldı. Yakın dövüşten meydan muharebesini anımsatan görüntüler kaldı. – AYDIN

iscehisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu