Haber

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’tan öğrencilere kaynak kitap desteği

Bafra Belediyesi, Samsun’un Bafra ilçesinde üniversiteye hazırlanan öğrencilere kaynak kitap desteği sağladı.

Bafra Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, ilçe genelindeki okullarda Yüksek Öğrenim Kurumu Sınavına (YKS) hazırlanan öğrencilere kaynak sağlamak amacıyla Altınkaya Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi’ni ziyaret eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Temel dağıttı. Yeterlilik Testi (TYT) test kitapları.

Kılıç, ÖSYM formatında yeni ve güncel sorular, optik form, her sorunun görsel analizi, 5 deneme kitapçığı ve 1 dijital içeriğin yer aldığı 1700 TYT deneme kitabının ilçe genelindeki lise öğrencilerine dağıtılacağını bildirdi.

İlçedeki tüm öğrencilere başarı yolculuklarında her türlü imkanı sağlayacaklarını vurgulayan Kılıç, “Her yıl titizlikle üzerinde durduğumuz deneme kitaplarını öğrencilerimize de payımız düşsün diyerek dağıtmaya başladık. Sınava hazırlık süreçlerinde çocuklarımıza güvenimiz tamdır.İnşallah her biri bu ülke ülkesinde istediği mesleğe kavuşur.En iyilerden biri olur.Verecek çocuklarımızın yanında olacağız. Bu uğurda her türlü destek.” sözlerini kullandı.

Öğrencilere sınavlarında başarılar dileyen Kılıç, TYT deneme kitapçıklarının dağıtımında desteklerinden dolayı Milli Eğitim Müdürlüğü, okul müdürleri ve öğretmenlere teşekkür etti.

gursuhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu